Hizmetlerimiz

HDD / SSDSabit Disklerden Veri Kurtarma

Fiziksel hasar, düşme, elektrik kesintisi, yangın ve sel felaketi, virüs atağı v.b. dış etkiler ile önemli bilgilerinizin bulunduğu sabit diskler erişilmez hale gelebilmektedir. Tüm bu sorunlarda mevcut verilerinizi yüksek başarı ile geri kazandırıyoruz.

Devam

Server / RAID / NASSunuculardan Veri Kurtarma

İşletmenizin ticari verilerini barındıran, birden fazla diskten oluşan sunucu ve ağ bağlantılı depolama aygıtlarının bozulması sonucu veri kaybı yaşayabilirsiniz. Kullandığımız sistem ve teknolojiler ile verileriniz güvende.

Devam

USB FLASHUSB Bellek ve Hafıza Kartlarından

Dijital dünyanın hızla gelişmesi ile USB Bellekler, Telefon ve kameralardaki hafıza kartları (SD, CF, MemoryStick) hayatımızın ayrılmaz bir parçası durumundadır. Elektriksel sorunlar ve insan hatalarına bağlı olarak bu medyalarda erişilemez duruma düşebilmektedir.

Devam

TELEFON/TABLETMobil Cihazlardan

Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde yaşanılan silinme, formatlama ve fiziksel hasarlara bağlı veri kayıplarınıza hızlı ve güvenli çözümler.
nbsp;
nbsp;

Devam

CRYPTOLOCKERŞifrelenmiş Sistemlerden Veri Kurtarma

E-postalar aracılığı ile sistemlere bulaşan ve tüm verileri şifreleyen Cryptolocker ve türevi kötü kodlu yazılımların oluşturduğu veri kayıplarına karşı çözümler sunmaktayız.
nbsp;
nbsp;

Devam

DVR / CCTVDigital Medyalardan Veri Kurtarma

Güvenlik amacı ile video görüntülerini saklamış olduğumuz DVR sistemlerde fiziksel hasarlar, elektriksel ve kullanıcı hatalarına bağlı olarak veri kaybının sıkça yaşandığı depolama aygıtlarıdır. Silinmelerden veya Disk arızalarından kaynaklı veri kaybınıza hızlı çözümler sunmaktayız.

Devam