DVR / CCTV

Güvenlik Kamera Sistemleri olarak bilinen DVR cihazları tanımlanan kaliteye ve kamera sayısına göre belirli bir süre görüntüleri kaydeder. Bu DVR kayıt cihazlarında veya cihaz içindeki sabit disklerde oluşan problemler nedeni ile görüntülere erişim sonlanabilmektedir. Bu sistemler kendilerine özgü (DHFS, WFS v.b.) dosyalama formatları kullandığı için kayıt cihazının bozulduğu durumlarda görüntülerin kayıtlı olduğu diski direk bilgisayara takıp erişme imkanı yoktur.

DVR kayıt cihazlarının veya kayıt cihazında kullanılan disklerin bozulması ile yaşanan veri kaybına kesin çözümler sunmaktayız. Bilenen tüm marka ve model DVR/NVR aygıtlar kurtarma sistemlerimizde desteklenmekte olup daha geniş bilgi için ücretsiz olarak  veri kurtarma uzmanımıza danışabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

HDD / SSDSabit Disklerden Veri Kurtarma

Fiziksel hasar, düşme, elektrik kesintisi, yangın ve sel felaketi, virüs atağı v.b. dış etkiler ile önemli bilgilerinizin bulunduğu sabit diskler erişilmez hale gelebilmektedir. Tüm bu sorunlarda mevcut verilerinizi yüksek başarı ile geri kazandırıyoruz.

Server / RAID / NASSunuculardan Veri Kurtarma

İşletmenizin ticari verilerini barındıran, birden fazla diskten oluşan sunucu ve ağ bağlantılı depolama aygıtlarının bozulması sonucu veri kaybı yaşayabilirsiniz. Kullandığımız sistem ve teknolojiler ile verileriniz güvende.

USB FLASHUSB Bellek ve Hafıza Kartlarından

Dijital dünyanın hızla gelişmesi ile USB Bellekler, Telefon ve kameralardaki hafıza kartları (SD, CF, MemoryStick) hayatımızın ayrılmaz bir parçası durumundadır. Elektriksel sorunlar ve insan hatalarına bağlı olarak bu medyalarda erişilemez duruma düşebilmektedir.

TELEFON/TABLETMobil Cihazlardan Veri Kurtarma

Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerde yaşanılan silinme, formatlama ve fiziksel hasarlara bağlı veri kayıplarınıza hızlı ve güvenli çözümler.

CRYPTOLOCKERŞifrelenmiş Sistemlerden Veri Kurtarma

E-postalar aracılığı ile sistemlere bulaşan ve tüm verileri şifreleyen Cryptolocker ve türevi kötü kodlu yazılımların oluşturduğu veri kayıplarına karşı çözümler sunmaktayız.

DVR / CCTVDigital Medyalardan Veri Kurtarma

Güvenlik amacı ile video görüntülerini saklamış olduğumuz DVR sistemlerde fiziksel hasarlar, elektriksel ve kullanıcı hatalarına bağlı olarak veri kaybının sıkça yaşandığı depolama aygıtlarıdır. Silinmelerden veya Disk arızalarından kaynaklı veri kaybınıza hızlı çözümler sunmaktayız.

– Stats –

Cases

Your Case

Lawyers

Consultation

Employee

Your Title

Ücretsiz Analiz

Yapmış olduğumuz ücretsiz analizden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Get In Touch